O společnosti Laica

Rodinná firma LAICA se sídlem v Itálii byla založena v roce 1974. Od svého založení se společnost specializuje na vývoj, výrobu a prodej vodních filtračních systémů, produktů péče o zdraví a spotřebního zboží. LAICA klade důraz zejména na kvalitu svých produktů, udržitelný rozvoj a lidská práva.

Celosvětová centrála společnosti LAICA je situována v severní Itálii. Disponuje mnohaletými zkušenostmi na poli filtrace vody, výroby produktů péče o tělo a kuchyňských spotřebičů. Celosvětový úspěch společnosti byl dosažen zejména díky zaměření na nejvyšší kvalitu, bezpečnost a výrazný design všech produktů značky LAICA s cílem přispět ke zlepšení kvality života a zdraví jejich uživatelů.

Již více než 20 let LAICA působí na poli filtrace vody. Ohromné zkušenosti a know-how získané během této doby umožnily stát se celosvětovým leaderem v této oblasti. Společnost Laica věnuje maximální úsilí k rozvoji svých produktů na tomto dynamicky rostoucím trhu.
Velký počet národních i mezinárodních patentů jen potvrzuje dominantní pozici společnosti Laica v tomto segmentu. Úspěch společnosti je založen také na neustálém rozšiřování sortimentu. Kvalita všech produktů je certifikována nejdůležitějšími mezinárodními ústavy jako jsou LGA, TÜV, NSF apod. Všechny produkty Laica jsou průběžně testovány nezávislými institucemi. Výrobní kapacita čítá stovky tisíc filtračních konvic a milióny prodaných filtrů po celém světě.


Článek převzat z webu Laica. Logo Laica je registrovanou obchodní známkou společnosti Laica.


LepšíVoda s.r.o. © 2009 - 2019