Proč nakupovat u nás?

Kdo jsme?

www.lepsivoda.cz je internetový obchod zabývající se prodejem filtračních konvic, filtračních patron a další filtrační techniky k domácí a kancelářské filtraci pitné vody. Na trhu působíme od roku 2009. Během 7 let se nám podařilo vybudovat stálou klientelu spokojených zákazníků, kteří se k nám pravidelně vracejí.
 

Co děláme?

LepšíVoda.cz se specializuje na prodej kvalitní a prověřené filtrační techniky. V našem sortimentu naleznete zboží značek Brita, Laica, Aquaphor, Dewberry, Terraillon, Orava, Jata, the bottle, BWT - Anna a další. Spolupracujeme s naprostou většinou dodavatelů filtrační techniky na Českém trhu. Díky tomu Vám vždy zaručujeme dostupnost zboží a skvělé ceny.
 

Proč nakupovat u nás?

Naším cílem je maximální spokojenost našich zakazníků – víme totiž, že pouze spokojení zákazníci se k nám budou rádi vracet.
 

 1. Za naším úspěchem je jednoduché, ale důsledně plněné know-how, jehož pilíři jsou rychlé vyřízení objednávek a 100% garance vrácení peněz.
   
 2. Na našich stránkách uvádíme kompletní kontaktní údaje. Jejich správnost si můžete prostřednictvím Identifikačního čísla (IČ) ověřit zde.
   
 3. Všechny nabízené filtrační patrony a filtrační konvice máme SKLADEM.
   
 4. Zboží doručeníme k Vám na adresu již od 79,- Kč. Doručení vybraných produktů ZDARMA.
   
 5. Za naše služby jsme díky spokojenosti ověřených zákazníků získali prestižní certifikát "Ověřeno zákazníky".

Naším cílem je maximální spokojenost našich zakazníků – víme totiž, že pouze spokojení zákazníci se k nám budou rádi vracet.


LepšíVoda s.r.o. © 2009 - 2019