Blog

Blog

Litr pitné vody z plastu vás přijde až 200krát dráž než z kohoutku

Tři čtvrtiny Čechů kupují balenou vodu. Bez ohledu na to, že pitná voda z vodovodu má u nás vysokou kvalitu a jeden litr přijde na šest haléřů, zatímco balená až na 12 korun. Voda v plastových obalech se přitom může snadno kontaminovat a znehodnotit, zvlášť v horkých dnech.

Více

Poštovné ZDARMA

Jednou z nevýhod nakupování na internetu jsou náklady na poštovné. Nevýhody nakupování na internetu se snažíme limitovat na minimum, a proto na této stránce naleznete zboží, u kterého aktuálně nabízíme doručení zcela ZDARMA. Doručení zdarma nabízíme také u nákupu nad určitou částku, více informací naleznete zde.

Více

Ekologický institut Veronica

Ekologický institut Veronica na svých internetových stránkách poukazuje na výhody vody z kohoutku.

 

Více

Test balených vod

Server www.lidovky.cz přináší informace o tom, že Češi přestávají kupovat balenou vodu a vrací se k pití vody z kohoutku. Celý článek naleznete zde. Lidovky.cz dále také informují o nedávném propadu balených vod v testu. O tom jak si balené vody v průzkumu vedly, si můžete přečíst zde.
 

Více

Užitečné informace o vodovodní vodě

Jedním z cílů webových stránek Vodovoda.cz je diskutovat o všech aspektech, které souvisí s pitím vody z kohoutku nebo pitím vody balené.

Více

Stoupající trend pití vody z vodovodu

Abecedazdravi.cz přináší článek o stoupajícím trendu pití vody z vodovodu namísto vody balené.

Více

Proč filtrovat pitnou vodovodní vodu?

Voda z vodovodu je ve většině případů naprosto bezpečná. Obsahuje však látky, které ovlivňují její chuť, zápach a zbarvení. Mezi tyto látky patří chlór, organické nečistoty a těžké kovy. Filtrační konvice vybavené filtrační patronou tvořenou směsí aktivního uhlí a pryskyřice iontové přeměny výrazně redukují všechny tyto látky a těžké kovy, jako je olovo, měď a hliník. Díky tomu se chuť i vzhled teplých a studených nápojů výrazně zlepší.

Více


LepšíVoda s.r.o. © 2009 - 2020